iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah  1/1
Stokta

Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1

Aynı gün içinde sipariş vermeniz durumunda Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 ürününü kapınıza getiriyoruz! Kapıda kredi kartı veya nakitle ödeme yapabilirsiniz

Sipariş verin, kapıda ödeyin!

37.83 36.95₺

Takip Edin:
Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah  1/1

Bilgi

Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 ürününü ister mağazalarımıza gelip reyonlarımızdan satın alabilir ya da Taso Market üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde gün içinde ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz!Ödemeyi de kapıda nakit ya da kartla yapabilirsiniz.

Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah  1/1

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 37.83 yerine 36.95! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah  1/1

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden Ece Zeytin ve Zeytinyağları Siyah 1/1 gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.