iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
Karpuz KG
Stokta Yok

Karpuz KG

Bu ürün stoklarımızda tükenmiştir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

Takip Edin:
Karpuz KG

Bilgi

Karpuz gibi gramajı tanımlı olmayan ürünlerde adet ile satış yapılmaktadır. Buradaki fiyatı ise kilogram üzerinden verilmektedir. Yani sanal marketimizde karpuzun kilogram fiyatını size sunuyoruz, siz adet olarak kaç tane istiyorsanız sepetinize ekliyorsunuz. Burada karpuzun büyüklüğünü alışverişinizi tamamlama kısmında `sipariş notu bölümüne` yazabilirsiniz. Bir şey belirtmediğiniz takdirde çalışanlarımız orta boy karpuz seçecektir. Sipariş verdiğinizde arkadaşlarımız sizi arayıp teyit edecektir.

Karpuz KG

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden Karpuz KG için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden Karpuz KG sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 5.87 yerine 4.99! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. Karpuz KG ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

Karpuz KG

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden Karpuz KG gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden Karpuz KG gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.