iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
MANAV Kavun KG
Stokta Yok

MANAV Kavun KG

Bu ürün stoklarımızda tükenmiştir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

Takip Edin:
MANAV Kavun KG

Bilgi

Kavun gibi gramajı tanımlı olmayan ürünlerde adet ile satış yapılmaktadır. Buradaki fiyatı ise kilogram üzerinden verilmektedir. Yani sanal marketimizde kavunun kilogram fiyatını size sunuyoruz, siz adet olarak kaç tane istiyorsanız sepetinize ekliyorsunuz. Burada kavunun büyüklüğünü alışverişinizi tamamlama kısmında `sipariş notu bölümüne` yazabilirsiniz. Bir şey belirtmediğiniz takdirde çalışanlarımız orta boy kavun seçecektir. Sipariş verdiğinizde arkadaşlarımız sizi arayıp teyit edecektir.

MANAV Kavun KG

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden MANAV Kavun KG için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden MANAV Kavun KG sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 51.35 yerine 49.95! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. MANAV Kavun KG ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

MANAV Kavun KG

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden MANAV Kavun KG gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden MANAV Kavun KG gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.