iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
Vit Çamaşır Kolası 500 ML
Stokta

Vit Çamaşır Kolası 500 ML

Aynı gün içinde sipariş vermeniz durumunda Vit Çamaşır Kolası 500 ML ürününü kapınıza getiriyoruz! Kapıda kredi kartı veya nakitle ödeme yapabilirsiniz

Sipariş verin, kapıda ödeyin!

23,83 22,95₺

Takip Edin:
Vit Çamaşır Kolası 500 ML

Bilgi

Vit Çamaşır Kolası 500 ML ürününü ister mağazalarımıza gelip reyonlarımızdan satın alabilir ya da Taso Market üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde gün içinde ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz!Ödemeyi de kapıda nakit ya da kartla yapabilirsiniz.

Vit Çamaşır Kolası 500 ML

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden Vit Çamaşır Kolası 500 ML için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden Vit Çamaşır Kolası 500 ML sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 23,83 yerine 22,95! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. Vit Çamaşır Kolası 500 ML ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

Vit Çamaşır Kolası 500 ML

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden Vit Çamaşır Kolası 500 ML gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden Vit Çamaşır Kolası 500 ML gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.