iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
Yardımcı  Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG.
Stokta

Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG.

Aynı gün içinde sipariş vermeniz durumunda Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. ürününü kapınıza getiriyoruz! Kapıda kredi kartı veya nakitle ödeme yapabilirsiniz

Sipariş verin, kapıda ödeyin!

271.35 269.95₺

Takip Edin:
Yardımcı  Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG.

Bilgi

Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. ürününü ister mağazalarımıza gelip reyonlarımızdan satın alabilir ya da Taso Market üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde gün içinde ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz!Ödemeyi de kapıda nakit ya da kartla yapabilirsiniz.

Yardımcı  Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG.

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 271.35 yerine 269.95! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

Yardımcı  Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG.

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden Yardımcı Edirne Tam Yağlı Beyaz Peynir 1 KG. gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.